| Sally06 a întrebat:

Cum scap de chestia aia de la Yahoo! messenger care zice "Te cauta cineva" "o intrat unu" etc?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Mergi la messenger-->preferinte-->Alerts&Sounds-->si cauti acolo la playing a sound...sau daca tii lene poti sa reinstalezi messuhappy. Succes!

7 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Intri la control panel dai la add remov programs.si cauti unde scrie yahoo sound sau ceva de genu si dai un clic si scrie acolo remov si dai un clic pe remov.bafta

| Alessia26 a răspuns:

Se gaseste numai la messanger 8 sau 9 cel mai bine instaleaza messanger 10 sau 11 care a aparut de curand

| Ioana_9117 a răspuns:

Intrii in control panel/programs/programs and features cauti programul si il dezinstalezi. sper ca ti-am fost de foloshappy

| chelie91ptm a răspuns:

Reinstalezi messu

| buzoianul a răspuns:

Dezinstalezi messu laughing

| Sally06 explică:

Am mess 11 si s-a rezolvat problema prin metoda clasicalaughing. Reinstalatul messuluilaughing