| Aℓεxąηdяą a întrebat:

Cum schimb numele de profil la Faceboook?

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand iti spun ca pe Facebook nu este ca pe HI5 sa-ti schimbi numele cand vrei! Deci te lasa sa schimbi numele de maxim 5 ori si apoi nu mai poti! Ca sa-ti schimbi numele te loghezi pe facebook si click pe ACCOUNT se afla sus in dreapta apoi click pe ACCOUNT SETTINGS si aici ai-> info. despre tine si click pe change my name! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...si eu vreau da nu ma lasacrying. daca afli zi si mie>:d

| InTheAir a răspuns:

In fereastra de la Facebook ai sus in dreapta " Contul meu " si acolo, ti se deschide o lista... dai click la " setarile contului " si acolo prima chestie e " nume " si in dreapta ai " schimba"
Bafta!

| beibiisweet a răspuns:

Buna...ca sa iti schimbi numele pe facebook dai sus unde scrie "contul meu" apoi dai la setarile contului dupa care dai unde scrie "nume(e primul in coloana) la schimba si acolo iti introduci numele... Funda?

| oanna_7222 a răspuns:

Dai la contul meu apoi setarile contului.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Contul meu > setarile contului > nume (schimba) si save

| Cocolicu a răspuns:

In partea de sus ai "Editare informatii", ceva de genu, apoi in dreapta iti apar mai multe categorii, e intre ultimele daca nu ma insel, unde iti schimbi nume, adresa de mail, etc. Date de contact cred ca ii spune la rubrica

Succeshappy

| Millanteria a răspuns:

Dupa ce intri pe Facebook sus iti apare `Contul meu`.Dai click si apoi dai la `Setarile contului`. Apoi iti apare `Nume`si dai `schimba`. Bafta:*

| SmekerulGaby a răspuns:

Www.facebook.com/settings?ref=mb

Schimba orice vrei.