| PuяpℓeMusic a întrebat:

Cum se dezarhiveaza un fisier RAR?

9 răspunsuri:
| đąиiعℓ a răspuns:

Simplu cu winrar
http://www.rarlab.com/

| cami_5314 a răspuns:

Clik dreapta pe el -extract here sau extract files...

| dulcik a răspuns:

Cu winrar

| alexutzu997 a răspuns:

Pai... cu WinRar il poti scoate de pe net...acuma dai Click Dreapta pe arhiva si Extract Here sau Extract File!

Succes!

| wert a răspuns:

Winrar

| radu01 a răspuns:

Iti trebuie un program! se numeste winrar si se gaseste pe net. Il instalezi, dai un restart la calculator, apoi dai clik dreapta pe arhiva respectiva si dai "extract files"

| schafer a răspuns:

Pai iti trebuie programul winrar ca sa il dezarhivezi... si daca il ai instalat dai clik dreapta pe el si dai extract... sper ca ai sa reusesti

| florin_4827 a răspuns:

Dai click dreapta si dai extract here. succes daca nu te descurci contacteazama pe adresa adolf_hitler_toader@yahoo.com