| onutzaony a întrebat:

Cum se dezintaleaza SweetIM? Dau funddaa la primul raspuns! angry. Ms :*.

Răspuns Câştigător
| sarcasmuser a răspuns:

Vaai cat ma enrva Sweet IM-ul. Poti sa-l deziunstalezi din My Computer>Add or Remove Programs (cauti in lista aia luunga cu programele SweetIM.) si dai uninstall.

Hope I Helped.:* Fundita?

4 răspunsuri:
| ionutstoica a răspuns:

Start>control panel>add remove programs si de ice cauti pogramul sweetIM si i dai remove

| picu a răspuns:

Start.control panel. Uninstall program. Si ar trebui sa il gasesti acolo si sa dai uninstall big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu apare ca program atunci cum se dezinstaleaza?

| Deutttzzaaaa a răspuns:

Ei bine, poţi să îţi creezi altă pagină de pornire.Pentru asta trebuie:
-Când intri pe net îţi apare sweetim.
-În partea de sus la toolbar va apărea o cheie, pe care trebuie să dai clik.
-Apoi, din lista aceea dai pe Opţiuni.
-Apoi în aceea listă îţi va apărea Pagina de pornire.
-Scrii acolo www.google.ro.
-În ultimul pas, dai clik jos pe Închideţi.

Baftă!