| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Cum se fac gif-urile?
Adica da, am gasit cum sa faci din poze dar nu am gasit cum sa faci de exemplu filmezi o scena si s-o faci gif... Funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| bogdybogditzu a răspuns:

Nu stiu daca e pe toate telefoanele, dar stiu sigur ca merge pe android....cand dai la camera are mai milte optiuni, pe langa foto si video, are si optiunea sa faci gif-uri cu ajutorul camerei. Funda!

| BiancaVictoria12 a răspuns:

Descarci o aplicatie. E pe magazin play. Dupa in app selectezi ce vrei sa faci gif :* funda?

| BiancaVictoria12 a răspuns:

Descarci o aplicatie. E pe magazin play.