| MalinaH a întrebat:

Cum se fac ptz pe lockerz? mersi.

Răspuns Câştigător
| pass4pass a răspuns:

In primul rind dai zilnic pe login(coltul din stinga jos) si primesti 2 PTZ. Dailies zilnic (coltul din dreapta jos)- inca 2 PTZ. Si apoi te uiti la video care ti le da acolo si dupa ce se termina fiecare video iti va da un cod sa-l scrii. Dupa ce completezi primesti PTZ pentru video respectiv. Pentru a gasi video dai pe play (de acolo de sus unde sint 5 patratele colorate-cel din mijloc oranj). Scrie-mi mesaj privat daca nu intelegi ceva

3 răspunsuri:
| ozzyyy a răspuns:

Frate-miu stie.eu habar nu am dar as vrea sa stiu pentru ce e site-ul asta

| purpleghost a răspuns:

Pai, te uiti la filmuletele acelea(2ptz), raspunzi la intrebarea zilnica(2ptz) si inviti prieteni. In plus primesti 2ptz la logare.

| zoloteck a răspuns:

Primesti 2 ptz cand te loghezi...
si mai primesti cand te uiti la video.
SI cand raspunzi la intrebarea zilei.