| DenyDenysuk a întrebat:

Cum se incarca un mp3? l-am bagat la pc dar nu stiu daca trebuie sa tin deschis calculatorul, sa deschid mp3-ul,sau sa bag castile.Cum imi dau seama daca e incarcat? cand il aprind apare o lumina rosie daca e incarcat trebuie sa fie verde?

Mersi mult. Funda

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Da.Trebuie să fie verde și ca să se încarce Pc ul trebuie să fie pornit. dacă e oprit se întrerupe și alimentarea la USB-uri. eventual dacă îl pui în stand bay atunci USb-urile vor fi alimentate, deci se va încărca.Succes