| SundMax a întrebat:

Cum se instaleaza cdburnerxp? am urmarit videotutoriale dar dupe ce il descarc si cand sa-l instalez ma trimite pe alt program sa-l descarc si pe ala si sa-l instalez...nu merge nici ala pun un link (http://www.youtube.com/watch?v=hKakrSBkfyo) sa vedeti ca nu merge instalat.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

CD burner Xp este o aplicație comercială pentru scris Cd-uri și DVD-uri, ceva asemănător cu Nero, dar este gratis pentru uz personal.
Eu în locul tău încercam Infra Recorder.E soft necomercial gratuit și legal și se deschide foarte repede.de asemenea este și versiunea portabilă
http://infrarecorder.org/
E mult mai bun ca mizeria aia de Cd burner Xp.
Succes

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

Am uitat să precizez că Cd Burner Xp necesită net frimework 3.5 sau versiune mai nouă(4.2).Deci mai bine testează varianta mea.E mult mai bună ca mizeria aia comercială(l-am testat și ee și îți zic din experiență).

| SundMax explică (pentru DeyCj):

Multumesc...o sa-l incerc si pe asta si revin