| TraficDeMentosane a întrebat:

Cum se joaca Scary Maze. ca nu ma prind big grin?

Răspuns Câştigător
| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Trebuie sa misti cu mouse-ul punctul ala rosu si sa treci la al 3-lea nivel fara sa atingi peretii.Foarte aproape de finalul nivelului al 3-lea iti apare un demon care te sperie happy

6 răspunsuri:
| TraficDeMentosane explică:

@SupraDozaDeVise... cand am pus intrebarea. nu stiam cum se joaca... adica nu se misca punctul laughing) sau ce`i ala big grin

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Hahalaughing phbbbbt Numa sa sperii oameni iti mai place laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te lovesti de labirint, daca castigi iti apare o gagica misto.

| Ambasada a răspuns:

laughingDa sigur.

| Mihaita_8887 a răspuns:

Trebuie sa duci cu mouse-ul punctul rosu pana la linia rosie pana treci de nivelul 1, 2 si al nivelul trei iti apare fata aia care te ingrozeste! multa bafta la speriat!