| ady900 a întrebat:

Cum se modeaza ps3 Aratati-mi la un video pe youtube sau orice.

Răspuns Câştigător
| generator20 a răspuns:

Animalule de ce minti ma lumea laughing auzi ca trebuie dus la un specialist cand poti face de acasa ceva folositor ce nu consta in a umbla prin piesele consolei ci doar sa te joci putin cu filtrele si Softu' e aproape la fel de simplu ca modarea unui PSP de caci pe tine de ce simplu e.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aşa ceva doreai:
http://www.videotutorial.ro/? p=425

| Ezikel a răspuns:

Nu poti sa il modezi tu!
Il duci la un specialist sau cineva care se pricepe si ti-l modeaza el!
FUNDA

| Ezikel a răspuns (pentru generator20):

Mdea vruiam funda ma atata tot si la ce imi trebuie mie ps3 daca am xbox 360? big grin

| generator20 a răspuns (pentru Ezikel):

Animalule de ce minti ma lumea laughing auzi ca trebuie dus la un specialist cand poti face de acasa ceva folositor ce nu consta in a umbla prin piesele consolei ci doar sa te joci putin cu filtrele si Softu' e aproape la fel de simplu ca modarea unui PSP de caci pe tine de ce simplu e.