| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste acea revista de IT, care a aparut pe 9 iulie 2013?

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Agora

| inmedio1 a răspuns:

Buna dimineata

in 9 iulie nu a aparut nici o revista de IT. in 12 iulie au aparut noile numere ale revistelor Chip si Level

Pentru a afla cand vor aparea revistele tale favorite, poti urmari blogul nostru : http://inmedio.ro/blog/
De asemenea, n cazul in care iti doresti un anumit titlu dar nu il gasesti in magazinul Inmedio de langa tine, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam