| Clara_6276 a întrebat:

Cum se numeste "chestia aia", Gen mp3 care se conecteaza la >laptop:"Are casti si poti asculta muzica la el? Si daca stitii.cam cat >costa?:"

8 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

De stick vb? pe care bagi muzica? e cam nu stiu pana in 50 lei stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20-25 de lei.

| Clara_6276 explică:

Are casti.Si poti asc. muzica la el.

| madycoco a răspuns:

I pod?

| madutza_ubytzik a răspuns:

"Chestia aia" se numeste stick si costa pana in 50 de lei! Bye Bye

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Depinde de capacitate: cu cat intra mai mult in ea, cu atat e mai scumpa!

| Clara_6276 explică:

HNu e stick[-x. e ceva gen mp3. Poti asculta muzica la el.Are castiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipod? mp4? ce e?