| Christyne a întrebat:

Cum se pot suprapune doua poze in programul Photo Scape?

Răspuns Câştigător
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Pai te duci la Obejct, iar apoi la tablouasul ala de langa T si dai pe Photo, iar de acolo va trebui sa alegi poza care vrei sa o suprapuiwinking

Sper ca ai inteleshee hee

4 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

1.selectezi imaginea
2. dai clic pe
3. apoi dai prima de sus
4.selectezi poza
5. apoi umbli la opacity si o faci cat vrei tu de transparenta(aia cu opacity se deschide sngura)

| Giuly_3112 a răspuns:

Bagate sus acolo la foldere alegeti maginea dupa aia bagate la object uitate ca ii acolo o imagine cu un deal si un soare click pe ia si da photo alegeti imaginea da click pe ea si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeti-ma eu nu stiu nici macar sa iau programu care stiti va rog dati-mil si mie plizzz

| Iooooooooo... a răspuns:

Pai. intri in photoscape. selectezi o poza. apoi mergi la tab'ul 'object'. dai 'insert photo'. si iti apare o fereastra in care poti seta transparenta pozei (opacity) la cat vrei tu. happy sper ca te'am ajutat. happy