| AnoNyMuSeR a întrebat:

Cum se pun temele pentru windows XP? dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://www.helpwithpcs.com/tipsandtricks/changing-theme-win-xp.htm
Uita-te aici, e in engleza, dar are si foto, simplu.

| moldovianu a răspuns:

Revin cu o alta lamurire, daca ai alte teme, unele se instaleaza, altele pur si simplu se copie in C:\WINDOWS\Resources\Themes

| noname_1435 a răspuns:

Dai klic dreapta pe deskop, dai sai schimbi tema intri in indica si apoi daca ai o tema descarcata de pe internet o indici pe ea! funda?

| jvEcu a răspuns:

Te sfatuiesc sa lasi default pentru ca ingreuneaza activitatea calculatorului happy.

| Glamour612 a răspuns:

Dai click dreapta pe imaginea pe care vr sa o pui si dupa pe "Stabilire ca fundal pentru spatiu de lucru".
Sau poti sa dai click dreapta pe desktop si dai la "Proprietati" si dupa la "Spatiu de lucru" si alegi o tema din imaginile din lista aceea.
Sper ca te-am ajutat:*

Mky:]