| MusicisMusic a întrebat:

Cum se pune muzica pe Hi5 fara sa apara ceva pe profil adica... dau si fundita daca functioneaza...

2 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Intri pe www.mixpod.com -> iti faci cont -> te loghezi pe contul tau -> sus in partea stanga ai o casuta unde scrie "search music" -> scrii acolo numele melodiei pe care o vrei -> o sa iti apara o lista cu mai multe melodii de pe youtube -> apesi pe " + " -> dupa, deasupra listei cu melodiilor de pe youtube ai mai multe tab-uri. dai pe "customize" -> iti alegi un skin (cel mai bun e al 3 lea, sidecick, sau al 4lea) -> tab-ul "save playlist" -> scrii acolo un titlu si un tag -> "save (get code) -> iti alegi codul pentru hi5 -> copiezi linkul si il introduci in "about me"

| sylvie a răspuns:

1.Intri pe http://www.youtube-video-codes.com/
2.Cauti acolo ce video vrei tu
3. Dai 'grab code' si il copiezi
4.Intri pe hi5 pe profilul tau si dai sa edtiezi unde vrei sa apara (la my mysic de ex)
5. Dai Paste acolo
6.Salvezi si gata:)
Si inca ceva: daca vrei sa cante singur cand gasesti mel pe site-ul ala sa bifezi Autoplay
Bafta!