| lya18 a întrebat:

Cum setez la virtual memory, ca sa nu imi mai apara notificarea aia cu "Windows-virtual memory minimum too low ", imi merge incet calculatorulstraight face
M-am uitat in calculator si am asa, Virtual Memory : la C
: Initial Size (MB) - 672, iar
Maximum Size (MB)- 1344

la D- No paging file.

Trebuie sa fac ceva schimbari acolo la setari?

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Deci big grin : dai pe My Computer click dreapta apoi selectezi properties apoi din lista de sus ADVANCED de unde apesi pe primul SETTINGS o sa iti apara o casuta numita PERFORMANCE OPTIONS si o lista. tu selectezi Advanced [langa visual effects] si o sa iti apara jos o optiune CHANGE unde iti arata RAM-ii pentru memoria virtuala. si iti recomand sa pui 1000 cu 1000 happy la "Custom size" dai SET si apoi OK big grin bafta!

| lya18 explică (pentru ivy):

Sigur merge?happy

| ivy a răspuns (pentru lya18):

Incearca! La mine a functionatbatting eyelashes!