| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg complet un site de pe http://www.webs.com?
adica sa nu sterg doar site-ul, ci sa sterg tot!

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Trebuie să îți ștergi contul.Setarea asta ar trebui să fie în setări cont sau administrare cont.Succes

| Lila10 a răspuns (pentru DeyCj):

Dar cum sa sterg contul?

| DeyCj a răspuns (pentru Lila10):

How do I cancel and delete my Webs account?

You can cancel or close your website and account at any time. To do so, login to Webs with your email/password combination. Your sites will be listed on your dashboard. Click the "delete site" link to delete a website. If you are logging in with a username/password combination, then login, and click on the "Site Settings" link. You will find a delete account link at the bottom right of the Site Settings page.
sursa:http://www.webs.com/faq.htm
Vrei să îți traduc? :-@

| Lila10 a răspuns (pentru DeyCj):

NO Darling, I do not want to translate it for me! Believe me, I know more english than you! P.S Tu nu ai facut decat sa dai copy and paste! Vrei sa iti traduc ce am scris in engleza?

| DeyCj a răspuns (pentru Lila10):

Eu zic că după 13 ani de engleză ar cam trebui să știu, nu, la care se adaugă intercațiunea zilnică cu texte în engleză(nu consider că e cazul să exemplific, dar dacă vrei detaliez)? Tu ce zici? Din câte îți văd poza de la avatar(dacă e a ta) pari tinerică și frumușică :-D,(ce mi-ar plăcea să fiu licean iar dar cu mintea de acuma...whistling )
Dacă tot am făcut ceea ce trebuia să faci tu, cu două click-uri, în maxim 10 secunde și apoi să citești, am făcut eu asta în locul tău(de lene că e ceva banal pentru mine), de aia ți-am pastat soluția și am citat sursa; așa este normal să citezi sursa dacă textul nu îți aparține.
Acum că ai găsit slouția la o chestie simplă ce intră în capitolul „ar fi trebuit să știi asta", în special că există în orice site și forum din lumea asta o rubrică de „întrebări frecvente", tocmai de asta ca userii să știe ce și cum, acum știi ce ai de făcut.
Succes

| Lila10 a răspuns (pentru DeyCj):

Multumesc.

| DeyCj a răspuns (pentru Lila10):

Să fi uibită(daca ai de cine) :-)

| Lila10 a răspuns (pentru DeyCj):

Si tu