| Corina1325 a întrebat:

Cum trag la imprimanta si pe o parte si pe alta?

Răspuns Câştigător
| Alexandrumoto98 a răspuns:

Pai simpulu:1. pui foaie ude se pun foiile pentru imprimanta imprimezi ce ai nevoie si dupa aceea dupa ce o scoate pe o parte o pui cu fata cea nescrisa catre tine, deci partea scrisa deja trebuie sa stea cu scrisul in jos! Funda~~~!?

6 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

laughing) bagi foaia de doua ori pe parti diferite ntelegi?

| Ingerash a răspuns:

Pai tragi pe o parte si apoi o asezi pe cealalta parte, nu e ceva special.Succes

| Lora a răspuns:

Intorci foaia

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La setarea paginii setezi Mirror Margin(margine in oglinda). Dai Print si la Pages scrii 1, 3, 5 etc, cate pagini impare sunt si Print(OK). Dupa ce le-a printat le pui inapoi in caseta cu hartie a imprimantei, cu scrisul in sus si partea de sus a paginii catre tine si sa fie in ordine, cu pagina 1 deasupra, dai Print si la Pages scrii 2, 4, 6, etc, cate pagini pare sunt. Sper ca mi-ai inteles explicatia. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Alexandrumoto98 a răspuns:

Multumesc!