| vladvlad23 a întrebat:

Cum transfer un jucator de la counter la tero?

Răspuns Câştigător
| Unforgetit a răspuns:

Bună!
Dacă te referi ca admin să muţi, e diferit de la server la server. La mine pe server mergea "amx_transfer", dar pe alte servere nu ştiu.
Dacă te referi ca player, dai M - 1 Pt Terorist si M-2 Pt Counter-Terorist.

¤Mult Noroc¤

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Epurean a răspuns:

Parca trebuie sa apesi pe M apoi pe 1 si apoi iar pe 1 nu mai stiu sigur, dar incearca asa

| tavyileni2000 a răspuns:

Poti sa faci asta cu amx_transfer si numele dar daca esti admin dar ca mpayer M-1 sau M-2 sau M-4 pentru spectator! Funda?

| White_Ionut_1994 a răspuns:

Apesi t