| FanNane95 a întrebat:

Cum vi se pare siteul http://klub7radio.atw.hu/

?//

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nasol. Nu e in romana sau engleza.

| Bacemi a răspuns:

E dragut ca aspect dar se poate si mai bine.

| antonia09 a răspuns:

Atata timp cat cunosti limba maghiara este ok.
Eu una nu inteleg limba si pot sa iti dau doar o parere pentru grafica care mi se pare destul de buna.

| iri a răspuns:

Inteleg limba. E fain pentru ca poti asculta muzica online, dar vad ca site-ul inca are parti in constructie. Are chatbox si arata bine happy fain

| KeepCalm a răspuns:

Nu inteleg limba:d. dar ca aspect mi poate fi imbunatatitwinking:*:*

cami
| cami a răspuns:

Ca aspect arata bine, fie vb intre noi : mersi, cu ocazia asta mai ascult si eu muzicahee hee

| nimeni_2035 a răspuns:

Nu inteleg nimic, numai cate o manea care o aud pe acolo laughing

| FanNane95 explică:

Ms mult pentru cei care asculta

| FanNane95 explică:

Puteti cere melodii la adresa de mess angel38934