| vladix a întrebat:

Cum vi se pare www.katerinca.info? Am mai pus o data intrebarea asta, dar putina luma a observat-o. Vreau pareri despre logo, continut, asezare in pagina, etc. Credeti ca ar mai fi ceva de adaugat? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

laughing nu-i rau, da parca ar trebui un pic mai colorat ca sa atragi atentia, In rest e destul de bun big grin.Bafta!

| Ekkaterinna a răspuns:

Adauga butonul "Contacteaza-ne"
In rest site-ul mi se pare bun, si cred ca o sa ajunga popular, pentru ca romanului ii place scandalul happy Bineinteles, nu ma refer la toti, dar in general asa e.Bafta cu site-ul!

| Andru_6890 a răspuns:

Foarte interesant site-ul.
Nu-mi vine sa cred ca atata prostie incape intr-o tara asa mica.

| ladylove a răspuns:

Mie mi se pare super tare! E foarte amuzant si arata bine.
Felicitari:*