| alexxx a întrebat:

Da funda:) de exemplu daca trimit un sms gratis de pe http://www.free--sms.com/ro/ si eu am credit pe telefon imi ia din el? sau chiar il trimite gratis

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Incearca si vezihappy

| alexxx explică:

Dar atunci de ce imi cere numarul de telefon?straight face si sa primesc un cod prin el

| Iheartshoes a răspuns:

Gratis.
Nu iti ia din credit, am incercat si eu big grin
Funda?

| Iheartshoes a răspuns:

Iti raspund eu.
Pentru ca atunci cand trimiti mesajul persoana care il primeste sa poata sti de la cine este.
De exemplu trimiti un mesaj si nu te semnezi.Dar odataa ce ai numarul de telefon inregistrat persoanei respective ii va aparea numarul tau (doar daca aceasta este pe Vodafone, daca este in alta retea ii va aparea un numar oarecare )
Oricum ei ti-l cer pentru a-l transmite persoanei careia ii trimiti mesajul
Sper ca ai inteles si te-am ajutat!