| anonim_4396 a întrebat:

Dacã în viitorul apropiat oamenii vor coloniza planeta Marte, ati rãmâne pe Pãmânt sau v-ati muta acolo?

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu îmi place marte. Aş alege altă planetă. Aş rămâne pe Pământ.

| an0therkid a răspuns:

Prefer Terra
tu?

| anonim_4396 explică (pentru an0therkid):

As încerca Marte, sunt curios dacă m-aş putea adapta.

| SweetChild1 a răspuns:

Aș rămâne pe Terra, dar aș lăsa restul lumii să plece măcar pentru 3 zile acolo. Ce miștoo ar fi...mai ales daca as ramane singura pe Pământ m-aș duce în toate locurile posibile. Când aud Marte mă gândesc la culoarea roșie ce seamănă cu căpșunile care nu prea îmi plac și acesta este încă un motiv pentru care nu vreau sa plec pe Marte.