| introduaicinumele a întrebat:

Daca 2 copii din aceeasi scoala intra la acelasi liceu, acelasi profil, iar liceul are 2 clase pentru acel profil, vor fi in aceeasi clasa, sau unul intr-una si celalalt in cealalata? Sau totul este aleatoriu? Sau se poate specifica cand te inscrii?

3 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Nu se stie, este posibil sa fiti in aceeasi clasa, dar este posibil sa fiti si in clase diferite. Depinde cum se vor imparti. Se face in moduri diferite impartirea, este posibil ca sa fie o clasa cu cei care au intrat la acel profil cu un numar par si o clasa care areelevi care au avut numar impar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost aleatoriu cred. Oricum am picat unul intr-o clasa si celalalt in alta.

| ThePinkPant3r a răspuns:

Eu cred ca totul este aleatoriu.