| alexx102428 a întrebat:

Daca acum o saptamana si cateva zile am reinstalat windows-ul si mi-a disparut de pe ecran iconita de conectare de la internet cum pot s-o pun la loc? Si cum ma pot conecta din nou la internet?

Răspuns Câştigător
| StEfaNnnN a răspuns:

Daca folosesti windows Xp si asta cred ca folosesti ...Intri in Star apoi Control Panel dupa cauti director-ul cu "Network connections" dublu click pe el dupa care undeva in coltul din stanga sus ai optiunea de "Create a new connection" apesi acolo apoi dai next lasi prima casuta bifata dupa care apesi iar next dupa ce ai apasat next iti vor aparea 3 modalitati de conectare iti recomand sa apesi pe ea a-2a deoarece este modul manual... si cam asta e tot happy

1 răspuns: