| Adi1987 a întrebat:

Daca am comandat de pe cel.ro joi, poate sa imi vina sambata coletul?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! firmele de curierat nu muncesc sambata si duminica! Scrie asta in toate magazinele online: coletul va ajunge in x zile lucratoare! Asta nu-ti zice nimic?

| Adi1987 explică (pentru lpavel):

Pai ma nene, eu am mai dat comanda si fan curier a venit si sambata

| lpavel a răspuns (pentru Adi1987):

Asta pentru ca avea drum pe langa tine cand mergea undeva in timpul liber cu masina firmei! Nu-ti face iluzii... laughing

| gabicoo a răspuns:

Mai sigur îl vei primi luni.

| Furnicuta000 a răspuns:

La mine Fan courier e singurul care vine sambata. Intra la cel.ro pe site si vezi ca undeva jos de tot ai informatii despre livrare. Daca ei colaboreaza cu Fan e posibil sa vina sambata. Daca ai dat comanda joi inainte de pranz poti chiar sa speri ca vine maine

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru lpavel):

Doar Fan Courier livreaza si sambata.
Restul firmelor de curierat, nu.
Dar noi speculam aici. Nu stim cu ce firma de curierat lucreaza cei de la cel.ro.
Daca afli, spune-ne si noua.