| Antonia90 a întrebat:

Daca am modemul ZyXEL P-600 series imi pot instala wireless-ul?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E modem, nu router. iti trebuie un router wireless(sail cumperi) si abia dupa o sa ai wireless

| Antonia90 explică (pentru sltlp):

Nu prea ma pricep la chestii de astea.
Nu stiu exact daca e modem sau router, am scris si eu asa. laughing

| Antonia90 explică (pentru sltlp):

Ca in prima imagine.

| sltlp a răspuns (pentru Antonia90):

Pai trebuie sa procedezi cam asa, pe scurt si aproximativ:start-cmd-scrii ipconfig, dai enter, cauti ceva de acolo cu 192.168.x.y intrii pe 192.168.x.y dintr-un browser, te loghezi, si e acolo cauti la wireless, une ar trebui sa il poti configura