| FanGaming98 a întrebat:

Dacă am un abonament digi (doar de televiziune) costă ceva în plus să urmăresc seriale, știri, etc. pe aplicația digi online? Se mai adaugă ceva pe factură?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu stii ce abonament ai facut. Suna la ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba la digi ei stiu ce tip de abonament ai facut la ei, te duci cu buletinul si ei in baza Cnp ului tau vad contractul si i ti spun ei daca poti sau nu sa vezi aplicatia digi online.

| Holiday a răspuns:

Nu

| PainTech a răspuns:

Nu. E gratis.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu

| RealKing01 a răspuns:

Digi Online este gratuit pentru toți clienții DIGI, nu o să apară în factură pentru că este GRATUIT!