| Alien a întrebat:

Daca ar fi sa se bata Predator cu Terminator care ar castiga?
De ce, cum?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Exista deja clipuri de YouTube cu asa ceva. Le-ai vazut?happy

Si parerea mea...pai cred ca Predatorul ar castiga. Butoneaza el frumos acolo la mana lui-->se face invizibil-->si-l termina cu plasma caster-ul pe Terminator de nu se vede...
Predatorul e mult mai tehnologizat ca Terminatorul de pe Terra. Si prefer sa cred ca si mult mai inteligent.
Predatorul mai este numit si Hunter, pai e cel mai feroce pradator din Univers, cu siguranta!winking
Iar daca Predatorul ar pierde, pai si Terminatorul ar pierde de asemenea. Daca un Predator se vede infrant atunci isi activeaza bomba laughing BUUM! si moare totul in jur pe o raza de cativa km buni big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck Norris i-ar extermina pe ambii.

| CaVoU a răspuns:

Predator ar castiga pentru ca este mai puternic

| Wolf94 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dUSbId7Earc poftim un film si are si ceva extra il are si pe Robocop