| darcalex a întrebat:

Daca ascult melodii de la skillet ce fel de pers credeti ca sunt? Uitati exemplu de me lde la skillet : wishper in the dark, hero, awake and alive!

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Nu esti rocker. Si eu ascult hard rock, emocore, emo, deathcore si sunt o persoana normala. Pe langa astea ascult si house, pop, pop-rock, punk, tehno, minimal, electro, ascult aproape toate genurile de muzica (manelele nu se pot numi gen de muzica, suicide mai mult, pentru ca iti sangereaza urechile cand dai pe taraf).

Muzica pe care o ascultam nu ne defineste.

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

O persoana normalalaughing
Daca asculti Skillet nu inseamna ca esti un rocker d-ala satanist si ciudatlaughing
Uite de ex eu nu ascult rock pentru ca nu ma pasioneaza. Dar Skillet si Nickelback ascult pentru ca imi placccc :X

| ruiseg a răspuns:

Nimic ciudat in asta.Am si eu 2 melodii de-ale lor care imi plac, desi nu sunt mare fan"rock", Hero si Comatose.
Si sunt chiar buni.In plus e rock comercial, nu rock greu.
Deci nu este absolut nimic iesit din comun daca asculti Skillet...sau orice altceva de genul...sa incerci Three Days Grace, au si ei cateva melodii care imi placwinkinghappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Three Days Grace sunt cei mai tari\m/

| zoltan119 a răspuns:

Skillet este o trupa de rock crestin. Fiecare piesa a lor este despre credinta si religie.

| Myzteryozo a răspuns:

Iubesti si suferi?

| Adee_Gabrielito_1998 a răspuns:

Nu inteleg faza cu rocker satanist. esti proasta. mie imi plac mtl melodiile lui skillet si ale lui disturbed si godsmack etc...sunt rocker. dar ascult si multe alte genuri de muzica. si nu cred ca e cv diferit la mine si la alti oameni care ascult alt gen de muzica in afara de manele.doar ca am parul putin mai lungbig grin. scuzati`ma daca am greseli de ortografie a si am mlti prieteni rockeri si s eimbraca normal si arata normal si asculta si melodii normale. ASCULTI ROCK ESTI ROCKERwinking
nu si in cazul in care asculti 1 max 3 melodiiwinking