| Maarriaaa a întrebat:

Daca cineva mi-a dat add si eu i-am dat ignore si acum vreau sa.l bag in lista dar nu stiu idu.In ignore list nu e si nici la adress book. S-a salvat pe undeva sau nu e posibil?

4 răspunsuri:
| maia10 a răspuns:

Daca ai vorbit si a ramas conversatia salvata, intri in arhiva conversatiilor si iti apare id-ul.

| BallsofDust a răspuns:

Daca nu ai vorbit nimic cu el si nu il gasesti in lista de ig si nici in adress book nu ai cum sa ii afli id

| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum.Și din câte știu dacă l-ai ignorat nu te mai poate contacta.Succes

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu stiu sigur daca tu ii dai ignore ca tu esti stearsa automat din lista lui, din cate stiu eu nu esti.Deci scoate-i ignore-ul si asteapta sa te contacteze. Daca ai vorbit ceva cu el inainte sau ai dat un mass ai toate sansele sa-i gasesti idul la conversatii,daca le ai salvate,daca nu,nu il ai in adress book si nu ti minte sa-i fi scos ignore-ul cauta-l cu atentie in lista de ignore, daca l-ai scos si nu-l mai sti, nu mai ai ce face, e ca o minga intro mare, nu ai cum so gasesti.In viitor inainte sa scoti de la ignore ori memoreaza idul si-l bagi imediat in lista ori scrie-l undeva altfel il pierzi.