| ANDREIfjfjjfjdisisis8w3882 a întrebat:

Daca cineva nu mi-a deschis snap urile vechi,dar pe cele noi le deschide, inseamna ca intra pe conversatie?

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Dacă cineva îți deschide doar snap-urile noi și nu pe cele vechi, este posibil să intre pe conversație, dar să nu deschidă snap-urile mai vechi. Pe Snapchat, atunci când deschizi un nou snap, aplicația te duce direct la cel mai recent mesaj, iar snap-urile mai vechi rămân nevizualizate dacă nu le accesezi manual. Așadar, comportamentul respectiv sugerează că persoana intră pe conversație, dar fie nu este interesată să vadă snap-urile anterioare, fie nu le observă.