| andreea8556 a întrebat:

Daca cineva se uita la filme XXX pe site-uri "deochiate" va pati ceva din cauza politiei?

9 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Nu cauta filme cu minori si atunci esti in siguranta, acestea sunt mai fierbinti decat interiorul unui vulcan si vai de acela/aceea pe care o surprinde un om al legii in ofside.
Mi se pare corect aceasta atitudine din partea legii, de la urmarit pana la pus in practica e doar un singur pas.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sigur nu! cine te-a mintit?hee hee)

| Jigsaw a răspuns:

Masturbare placuta.

| mona a răspuns:

Ce sa patesti, doar nu te vede politia la ce te uiti tu[eventual sa nu te prinda parintii]...vizionare placuta

| Allrc24 a răspuns:

Inceteaza e pacat ce faci, chiar unul mare.iti otravesti mintea cu pornografie.documnteaza-te daca nu ma crezi.

| danifx2 a răspuns:

Da si bine-n-teles

ca nu

| BGI a răspuns:

Ai grija, ca mie din cauza filmelor porno mi-a aruncat tata calculatorul in fata trenului crying Sa nu patesti si tu asa.

| yourgirl a răspuns:

Nu,sigur ca nu. stai linistita laughing)

| Gickanho a răspuns:

O intrebare foarte aiurea
pornografia pe internet este legala fato ce sa patesti daca te'ai uitat la un film porno? politia nu verifica ce site'uri porno au vizionat toti obsedatii
funda