| A._Sanda_Raluka_1977 a întrebat:

Dacă eu ii dau block unei persoane pe Instagram și ea îmi da mie, cum ne mai putem scoate de la block?

3 răspunsuri:
| Catallllliiiinnn a răspuns:

Este foarte simplu!
Pentru a scoate o persoana de la Block, intra pe Instagram, intra in setări - Privacy - Blocked accounts apoi apasă pe respectivul / respectiva și selectează Unblock.
Sper ca te-am ajutat!

| A._Sanda_Raluka_1977 explică (pentru Catallllliiiinnn):

Ideea e ca nu mai merge, îmi apare ecranul negru când dau la deblocare

| Catallllliiiinnn a răspuns (pentru A._Sanda_Raluka_1977):

Inseamna ca ai deblocat persoana respectiva. Poate ca si respectivu/a te are la block.