| alina0lina a întrebat:

Daca fac 1 profil pe twitter sau facebook nu pot gasi linkul pe yahoo? acum 2saptamani mi-am facut twitter si a trebuit sa reinstalez windowsu, si numai ma logat automat.am vrut sa ma loghez si tot spunea parola sau username incorect, si era corect a mers sa ma loghez dupa c amdat sa imi reseteze parola.am incercat sa caut linkul iar p google si yahoo si zice ca nu exista linkul.la fel si profilu d facebook.de ce?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Explica-ne mai clar ce link doresti sa gasesti... happy

| alina0lina explică:

Mam grabit si nu am scris "am incercat sa caut linkul pe yahoo si google sa vad daca este corect"in link era usernameul