| Rockett a întrebat:

Daca fac Upgrade la Windows 7 la Windows 10 cu un programel descarcat de pe site-ul Microsoft care se numeste " Windows10Upgrade24074 " Imi voi pierde datele de pe hard sau pur si simplu se schimba windowsul si nu imi voi pierde datele personale!? Ma poate ajuta cineva cu informatia asta?

Răspuns Câştigător
| AlexCris a răspuns:

Daca se face un uppgrade nu pierzi nimic, dar daca uppgrad-ul consta in schimbarea radicala a interfetei, s-a.m.d da, in concluzie ar fi ok sa iti salvezi ce ai mai important pe un hard extern sau sun stick, asta pentru a evita ori ce fel de neplacere, cauzata de windows.

2 răspunsuri:
| ZetZ a răspuns:

Daca e vorba doar de un upgrade atunci nu se sterge nimic.

| JustStitch a răspuns:

Doar isi face upgrade si inca iti vor ramane datele personale