| ZuAgain a întrebat:

Daca imi iau televiziune pe dolce si am 3 televizoare in casa
cand schimb pe unu se schimba pe toate la fel nu?

5 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Da se schimba pe toate. Asta e un dezavantaj al televiziuni prin satelit, ca sa nu se schimpe pe toate in cazul tau ai nevoie de 3 receivere.

| cretzufinish a răspuns:

raised eyebrows categoric nu, dar ai sa vezi in format digital doar la televizorul unde ai montat decodorul.

| r4uL a răspuns:

Porbabil ca da. Adica dupa parerea mea ar trebui sa se shimbe la fel. Am un prieten cu televiziune de la Dolce si mi-a spus el asta. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin. Fundabatting eyelashes?

| capisci a răspuns:

In principiu iti iei cate un receiver pentru fiecare televizor pe care il ai, din cate stiu.

| Deddu a răspuns:

Da, am si eu si trebuie sa iti iei pentru fiecare tv cate un receiver daca vrei sa vada separat:p