| Radeas1 a întrebat:

Daca in timpul instalarii windows-ului se ia curentul, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Cand vine curentul (cred ca a venit de mult), bootezi din nou, next / formatezi partitia unde era windowsul neinstalat complet, si next si next, finish, cred ca ai terminat deja, si noi aici ne certamlaughing) ca daca "continua sau nu continua" laughing bafta!

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, doar ca nu se instaleaza, o iei de la capat cand ai curent iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand revine curentul scoti cd-ul din unitate sau numai deschizi unitatea. dupa ce incearca sa boot-eze, te roaga sa bagi cd-ul, apoi o ia de la capat bineinteles.ori ii dai drumul cu cd-ul in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine curentul intra in windows-ul cel vechi. Daca e si discul in unitate, instalezi iar de la capat.

| katalyn27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dude, windows'ul vechi nu mai exista, a spus "daca in timpul instalari" deci partita a fost deja formatata, si windowsul se instala

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlisterExists a răspuns:

Nu prea multe, in cel mai rau caz trebuie sa o iei de la capat.
BIOS-ul nu pateste nimic.

| MarianDeluise a răspuns:

Nimic.
Cand revine curentu windowsu se instaleaza de unde a ramas happy

| katalyn27 a răspuns (pentru MarianDeluise):

rolling on the floor unde te crezi in matrix? cum sa o ia de unde a ramas?laughing) nu sti nu vorbiwinking

| Radeas1 explică (pentru katalyn27):

O ia de la capat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru katalyn27):

Nu se cearta nimeni dude, tu esti ala care te crezi as.Depinde de windows. Intrebarea a fost pusa dar nu specifica ce windows are.Si cine ti-a spus ca nu mai sunt windows-uri vechi? Xp ramane cel mai bun, restul sunt niste panarame incomplete.Depinde de windows daca booteaza sau nu de la capat sa stii ca sunt patit, tu iti dai doar cu parerea.la altele e f posibil sa dea eroare fatala. Asta e dude, sa stii.Ia fiecare windows in parte si la instalare scoate-l din priza, si vino sa mai vorbim.

| katalyn27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce treaba are xp'ul? cand am spus "windows'ul vechi nu mai exista" nu ma refeream la existenta windows'urile vechi pe piata (xp), ma refeream la windowsul care il avea inainte instalat pe pc, sa stii ca o sa incerc, cat de curand, cand o sa imi schimb windows'ul, scot pc din priza, si revin

| katalyn27 a răspuns (pentru Radeas1):

Cand vine curentul (cred ca a venit de mult), bootezi din nou, next / formatezi partitia unde era windowsul neinstalat complet, si next si next, finish, cred ca ai terminat deja, si noi aici ne certamlaughing) ca daca "continua sau nu continua" laughing bafta!

| bogdiboss1234 a răspuns:

Mie mi sa intanplat si, culmea s-a luat exact cand terminam si dupa ce a revenit s-a sters tot si a trebuit sa o iau de la inceput