| alex_3106 a întrebat:

Daca la jocul dark orbit mi-am distrus nava si nu am uridium destul(adica 500 ) ce sa fac (mai am 59 uridium )cont cu leonov

Răspuns Câştigător
| Darky_6428 a răspuns:

Pai...asteapta si logheazate zilnic pe cont, fiindca la bonusul de logare 5 se da cam 200 uri cred, deci cam in 1 saptamana poti sa te repari cu 500 uri, sau energiile extra la galaxy gates bagale ca poate iti pica bon de reparare si te poti repara... funda te rog (p. s.: stiu ce spun, am avut lvl 17 acolo, full elite goli happy )

4 răspunsuri:
| geo16 a răspuns:

Iti cumperi alta nava pe credite. Nu ai de ales. Ori daca vrei poti baga euro si-ti iei uridium.

| alex_3106 explică:

Full elite goliath? da ce esti uh "neo"? big grin

| alexandru190 a răspuns:

Logheazate 5 zile la rand ca la login zilnic iti da muniti si bonuri de reparatie

| anonimul_4142 a răspuns:

Dati un sms frate...ca nu e asa de greu si zi-mi pe ce servar esti ca eu sunt pe europa globala 3laughing