| Baaamilogule a întrebat:

Daca lucrezi in IT, poti lucra complet de acasa?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti, daca compania care te angajeaza accepta acest lucru, dar nu doar cei din It pot lucra de acasa si cei din marketing, contabilitate, vanzari samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut

| sierra1 a răspuns:

Peste vreo 4-8 ani când ai putea fi in situația asta, datele s-ar putea schimba așa că un răspuns de p-acum e irelevant

| Frank51 a răspuns:

Nu doar în IT, sunt multe domenii unde îți permite să lucrezi de acasă, call centre, suport, vânzări, contabilitate, content moderator, etc.

| VoidEternal a răspuns:

Depinde de post. Poți lucra dar e posibil sa fie nevoie sa te deplasezi. Mai ales dacă ești responsabil de hardware.

| LisaJulie a răspuns:

Da daca ai un computer performant si multa experienta in domeniul IT

| Cipi1212 a răspuns:

Depinde ce post ai