| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg la un magazin de tehnologie și vreau să achiziționez un laptop si am sub 15 ani pot sa-l achiziționez fara un părinte? Trebuie sa fie un adult cu mine?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Poți achiziționa in orice fel, nu ține nimeni cont de vârstă la magazine de electronice, electrocasnice, tehnologie. Atâta vreme cât plătești cash-bani gheață (altă posibilitate oricum nu ai câtă vreme ești minor, mă refer, în mod personal).