| SweetThings a întrebat:

Daca mi-a sters cineva pozele de pe aparat le mai pot gasi undeva?

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Poti, cauta programul Bad Copy! Selectezi sa caute JPG pe cardul respectiv... si gasesti. doar ca pot gasi si mai vechi. + ca dureaza

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiDr a răspuns (pentru SweetThings):

In primul rand. cauta programul pe internet, il instalezi, il deschizi. ai cardul de memorie in card-reader etc... (ca memorie virtuala) ai in program in dreapta o lista, dai mai jos si gasesti removable disk sau un fel de hard/cd (te uiti in my comp de coordonate are cardul E F G H sau cat are ) il selectezi. apoi de intreaba ce fel de fisiere sa selecteze. alegi jpg(poze). Si dureaza(in functie si de calculatorul tau dar si de capacitatea cardului). Succes

7 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu,din pacate

| Patrisia14 a răspuns:

Scuze.dar,nu,nu poti trebuie doar sa fi mai atenta si sa nu lasi pe nimeni la aparat

Răspuns utilizator avertizat
| ExpertRO a răspuns:

Nu le mai poti gasi, doar daca ai salvat aceleeasi poze si in calculator. Imi pare foarte rau pentru tine... sad

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...

| Sky781227 a răspuns:

Sunt unele soft-uri de recovery, dar nu pot garanta 100% ca vei reusi. Eu am reusit de pe un HDD. Incerca cu NTFS Get Data Back, dar sunt si alte programe cum ar fi GetData Recover My Files. Succes happy