| RuxiKasandra a întrebat:

Daca mi-am actualizat windowsul de la Windows 7 la Windows 10, cum pot sa trec inapoi la Windows 7 fara sa mi se stearga datele? Ce trebuie sa fac mai exact? Multumesc!

2 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Uita-te la acest clip www.youtube.com/watch?v=TMgCqBXhKRI si fa exact ca si el.

| ChristianXLX a răspuns:

Stocheaza ce ai nevoie pe un stick si reinstaleaza windows-ul... am dat de aceeasi problema, este in dezvoltare win 10 si are foarte multe bug-uri mai ales ca nu prea sunt drivere actualizate pentru acesta...