| meaya a întrebat:

Daca mi-am pierdut cablul de date pentru un telefon Sony Ericsson, de unde pot lua altul?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la orice magazin de telefonie mobila. Se vinde impreuna cu soft-ul de utilizare.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De la orice magazin ce vinde telefoane.

mlm
| mlm a răspuns:

Pai poti cumpara un altu de la orice reprezentanta de telefonie, unde vand si accesorii de telefon.

| Elena0210 a răspuns:

De la un magazin de telefoane sau de accesorii pentru telefoane.

| miry a răspuns:

De la un magazin specializat in accesorii pentru telefoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la un magazin care are profil de telefonie mobilă, nu contează la ce rețea mobilă face reclamă, acolo găsești și acel cablu de date sau mergi la magazinul de unde ai luat chiar telefonul.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu,, dar ce model de tel ai?