| monicuta a întrebat:

Daca o camera web a fost instalata la un pc, si vreau sa o pun la altul trebuie sa o instalez iar? si mai am o intrebare cum aflu daca am placa video in calculator?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Da. trebuie instalata din nou.
si da...ai placa video in pc. fara ea nu ai putea vedea nimic pe monitor. sau intreabrea era: "cum pot sa vad ce fel de placa video am in calculator?"?

1 răspuns:
| hotnews a răspuns:

Normal ca trebuie instalat si la celalat pc.Si daca vrei sa stii ce placa video ai in pc dai la properties --settings apoi advanced si te duci la adapter acolo scrie tot