| rolly14 a întrebat:

Daca stiti cumva cum se numeste programul cu care a fost facut video-clipul asta...http://www.youtube.com/user/Raixaz2#p/c/6F714D5F8301C0EE /2/YiQpVUg8IF0...va rog mult sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| rolly14 explică:

De fapt sunt mai multe clipuri... daca nu merge asta apasati pe celelalte

| Victoria a răspuns:

Windows Movie Maker. Da un search in computerul tau si-l vei gasi sau descarca-l de pe internet.

| cosmon a răspuns:

Cum sa mearga daca ai pus in link si ...va trebuia sa dai un spatiu ca sa nu se adauge si ala. Acum referitor la intrebare sunt sute de programe de editat si de facut filmulete dar nu sunt gratuite, Dar poti sa folosesti Windows Movie Maker, vine o data cu windowsul si e destul de bun pentru incepatori, nu are asa multe functii ca un program profesional dar este destul de bun, mai ales ca e si gratuit.