| MorcovMajestic a întrebat:

Daca suntem asa buni pe IT de ce nu exista nicio aplicatie de banking ca lumea? Nu inteleg de ce e atat de greu sa faci o aplicatie logica, care sa nu dea crash aiurea.
Am incercat 3 pana acum, harababura totala.
Ce banca are cea mai buna aplicatie?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista destul care funtioneaza mai mult decat decent. Eu la ING nu am avut in 10 ani nicio problema. Ca a mai fost oprit sistemul din diverse motive ok. dar asta se intampla cu orice soft

| mihai69 a răspuns:

Am folosit doar 3: Raiff, Ing și Revolut.
Doar cea de la Raiff m-a dezamăgit. Ca și banca, de altfel.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce ai incercat pana acum, pe ce device-uri, cum/unde ti-a dat crash?

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca bancile, ca orice afacere, vor sa plateasca minimul necesar, si cu ala nu faci o aplicație buna.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.
Mie îmi merg toate.

| Frank51 a răspuns:

Cine e bun pe IT?

| MorcovMajestic explică (pentru Frank51):

Romanii in general