| claudiu2386 a întrebat:

Daca tragi cuiul de la o grenada, oare mai poate el fi bagat inapoi la loc?
Am nevoie urgenta de un raspuns

Răspuns Câştigător
| janeD0oe a răspuns:

E un semn bun ca ai tastat toata intrebarea eu zic ca e marfa proasta made in Romanialaughing

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, mai poate fi bagat, dar doar daca nu ai eliberat parghia care tine cuiul percutor. Odata eliberata aceasta cuiul percutor loveste capsa detonanta si grenada va exploada in cca 5 secunde. Numai bine!

| wolfy911 a răspuns:

Se poate,doar daca nu ai luat mana de pe ea, si nu i-a sarit siguranta, daca se intampla sa-i sara siguranta iti propun sa fugi big grin

| ursuletu88 a răspuns:

Cuilu nul poti baga inapoi

| miowwiui a răspuns:

Intrebarea mea: ce faci tu cu o grenadalaughing?

Răspuns utilizator avertizat
| miowwiui a răspuns (pentru claudiu2386):

Deci e de jucarie... laughing

| teo32 a răspuns:

Odata ce l-ai scos ori o arunci ori o bagi in buzunar sa bubuie caci cuiu n-ai cum sa il mai bagi la loc laughing