| alexarabu32 a întrebat:

Daca un pc are placa video integrata nu se poate inlocui sau ce? dar care e treaba cu aia dedicata? lamuriti-ma si va

Răspuns Câştigător
| malexandrum a răspuns:

Pai placa integrată face parte din placa de baza. Ca sa nu schimbi toată placa de baza, poti lua o placa video dedicată pe care o instalezi in placa de baza dacă nu are alte probleme

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Placa video integrata, e cea bagata in placa de baza care nu se poate scoate, iar cea dedicata e cea, care o poti pune intr-un slot de la placa de baza.