| anonim_4396 a întrebat:

Daca unesc doua parti ale unui film, ambele de 45 de minute in windows movie maker si deschid apoi filmul obtinut in bs player va nmai merge subtitrarea? Vreau sa incerc acest lucru deoarece am 2 parti si o singura subtitrare.si nu gasesc subtitrarea pentru 2 cd'uri.
Sau poate are cineva subtitrarea pentru cd2 la,, the children"laughing
Mersi frumos si o seara buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Descarca mai bine filmul de aici
http://www.filmeregale.com/horror/the-children.html

are subtitrarea in arhiva

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

De mers, o sa mearga, dar ideea este sa se sincronizeze textul cu timpul.

| Kylexy a răspuns:

Va merge subtitrarea la prima parte ca la a 2 parte trebuie sa editezi fisierul subtitrari si sa modifici timpi la subtitrare

| Bishop a răspuns:

Da, poţi face asta, pentru că subtitrarea oricum o ataşezi după separat, n-are de ce să nu meargă. Vizionare plăcută tongue